Lepenie

Lepenie

Lepenie

Počet produktov: 77

Zobrazuje sa 1-12 z 77 položiek

Aktívne filtre

Lepidlo d.rect 22g

Lepiaca tyčinka má široké kancelárske využitie. Lepí papier, lepenku, fotografie atď. Jej použitie je jednoduché a aplikácia čistá. Jednoduchým otočením spodného dielu vysuniete lepiacu tyčinku a lepidlo je pripravené na použitie. Neobsahuje rozpúšťadlá.
Cena 0,45 €

Lepidlo Herkules 500g

Univerzálne lepidlo pre domácnosť, školy, kanceláriu a domácu dielňu. Rozsah použitia: Herkules lepí papier, drevo, korok, kožu, drevovláknité materiály a ďalšie savé materiály. Zvlášť je vhodný na lepenie fotografií, zlepovanie dreveného nábytku, kožených výsteliek obuvi a pod. Je to výborné lepidlo pre modelárov.Neobsahuje rozpúšťadlá a je riediteľné vodou.
Cena 8,74 €

Lepidlo Chemoprén Pattex...

Univerzálne lepidlo na všetky nasiakavé a nenasiakavé materiály, ako sú: drevo, plasty, gumu, kožu, kovy, sklo, korok, kartón a pod. Tento chemický prípravok je nebezpečný. Objem 50 ml.
Cena 3,47 €

Lepidlo 36g Eagle

Biela polotuhá lepiaca tyčinka v plastovom obale s bezpečnostným uzáverom, vhodná na lepenie papiera, kartónu, lepenky. Netoxické a nezávadné zloženie založené na vodnej báze, hmotnosť 36g.
Cena 0,84 €

Lepiaca páska obojstranná...

Žltá lepiaca páska obojstranne pokrytá vrstvou lepidla. Vhodná pre kanceláriu, školu aj domácnosť na lepenie plagátov, kobercov, papierov, plastov alebo iných dekorácií na hladké povrchy. Šírka pásky je 50 mm, dĺžka návinu je 25 m.
Základná cena 5,50 € Cena 4,64 €

Lepiaca páska 25mm x 33m číra

Transparentná lepiaca páska vhodná do kancelárií aj domácností. Vyrobená z polypropylénovej fólie s nánosom akrylátového lepidla s vysokou odolnosťou voči starnutiu a UV žiareniu. Určená na spoľahlivé, jednoduché a praktické lepenie krabíc, kartónov a balíkov. Šírka pásky je 25 mm, dĺžka návinu je 33 m. Vačšie balenie obsahuje 6 ks.
Cena 0,81 €

Lepiaca páska obojstranná...

Obojstranná polypropylénová lepiaca páska s perfektnou priľnavosťou. Vhodná pre kanceláriu, školu aj domácnosť na lepenie plagátov, kobercov, papierov, plastov alebo iných dekorácií na hladké povrchy. Šírka pásky je 50 mm, dĺžka návinu je 10 m.
Cena 2,62 €

Lepidlo HOBBY Wurstol 120ml

Štandardné disperzné lepidlo na lepenie papiera, kartónu, textilu, dreva, kože a fotografií. Určené predovšetkým na použitie v kanceláriách, domácnostiach a v školách. Pre lepšie nanášanie lepidla je vybavené špeciálne tvarovaným vrchnákom. Bez rozpúšťadiel. Objem 120 ml.
Cena 2,02 €