Korekcia

Korekcia

Korekcia

Aktívne filtre

Korekčný lak Donau

Rýchloschnúci korekčný lak s vysokou krycou schopnosťou. Nanášanie hubkou umožňuje hladké nanášanie. Bez obsahu rozpúšťadiel, riediteľný vodou. Objem: 20 ml.

Cena 0,95 €

Korekčná myš M&G EVO8

Korekčný strojček s aplikačným hrotom, umožňujúcim pohodlné a čisté nanášanie suchého korekčného filmu, šírka pásky 5 mm, návin 6 m, dodávaný na blistri.

Základná cena 1,20 € Cena 0,98 €

Korekčná myš PLUS mini...

Jednorazový korekčný strojček MINI PASTEL WH-505, s pohyblivým aplikačným hrotom umožňujúcim pohodlné a čisté nanášanie suchého korekčného filmu šírky 5 mm, dĺžky 6 m. V 5 pastelových prevedeniach

Cena 1,09 €

Korekčná myš MG ACT18075

Korekčný strojček s aplikačným hrotom, umožňujúcim pohodlné a čisté nanášanie suchého korekčného filmu, šírka pásky 5 mm, návin 6 m, dodávaný na blistri.

Cena 0,98 €

Korekčná myš M&G So many...

Korekčný strojček s aplikačným hrotom, umožňujúcim pohodlné a čisté nanášanie suchého korekčného filmu. Páska odolná proti roztrhnutiu. Dizajn: So Many Cats! Šírka pásky 5 mm, návin 6 m, dodávaný na blistri.

Cena 0,75 €

Korekčná myš M&G 5m

Korekčný strojček s aplikačným hrotom, umožňujúcim pohodlné a čisté nanášanie suchého korekčného filmu. Páska odolná proti roztrhnutiu. Mix dizajnov z kolekcie Don´t Believe In Magic. Šírka pásky 5 mm, návin 5 m, dodávaný na blistri.

Cena 1,13 €

Korekčné pero Q-CONNECT

Rýchloschnúce korekčné pero s vysokou krycou schopnosťou a uzáverom s klipom. Vhodné na korigovanie malých plôch, bodov a liniek. Vďaka kovovému hrotu zvládne precízne opraviť aj namenšie body. Mäkký plastový obal umožňuje presné dávkovanie tekutiny. Objem náplne 8 ml.

Cena 0,95 €

Korekčné pero KORES

Opravné pero s 0,9 mm guličkou pre presnú korekciu, plynulé dávkovanie tekutiny, rýchlo schne, dokonale kryje, kompaktné prevedenie s rozpúšťadlom. Balenie: 8 ml

Cena 1,79 €