Ceruzy

Ceruzy

Aktívne filtre

Mechanická ceruzka M&G

Pentelka od značky M&G v troch farbách pripomína starú versatilku s hrubou tuhou, ktorú tak ľahko pri písaní alebo kreslení nezlomíte.Tvrdosť grafitu je 2B a priemer tuhy je 2 mm.

Cena 0,74 €

Ceruza ErichKrause Magic Sky

Čierna trojhranná ceruzka s gumou z výberového dreva. Stupeň tvrdosti: HB.Rôzne designy tela v kombinácii s čiernym drevom. Špeciálna impregnácia dreva a pevné lepenie tuhy zaisťujú vysokú odolnosť proti zlomeniu. Mäkké drevo na ľahké orezávanie ceruzky. Tuha s priemerom 2,2 mm nepoškriabe papier a nedrobí sa. Guma strednej tvrdosti je vyrobená z modernej, ekologickej a hypoalergénnej termoplastickej gumy (TPR) bez obsahu PVC. Dĺžka ceruzky: 188 mm.
Cena 0,40 €

Ceruza HB s gumou

Ceruzky sú vyrobené z odolného grafitu, ktorý sa pri strúhaní neláme. Vďaka vysokej kvalite sa grafit neodlupuje, nefarbí a nedrolí sa. Vďaka tvrdosti sú ceruzky univerzálne a dajú sa použiť na písanie aj kreslenie.
Cena 0,28 €

Ceruza HB s gumou M&G

Ceruzka HB s gumou farebný motívHB Zaručená kvalita a spokojnosť. Trojuholníkový tvar ceruziek. S farebným dizajnom a s čiernou grafitovou tuhou.
Cena 0,22 €

Ceruza č.3 (2H) trojhranná MFP

Trojhranná, grafitová ceruzka DS191T tvrdosť č.3 (2H). Ceruzky majú veľmi dobré držanie vďaka ergonomickému trojhrannému dizajnu. Dĺžka ceruzky: 175 mm. Priemer tuhy: 2,2 mm. Šírka ceruzky: 8 mm
Cena 0,22 €