Dierovače

Dierovače

Dierovače

Aktívne filtre

Dierovač d.rect 1020

Šikovná kancelárska dierovačka. Má kovovú základňu, páku a plastovú formátovaciu lištu. Jeho kompaktné rozmery a aretácia polohy páky umožňujú pohodlné skladovanie. Maximálny počet dierovaných listov je 20.

Cena 3,78 €

Dierovač EASY

Dierovačka je nevyhnutným vybavením každej kancelárie a úradu. Hodí sa aj na archiváciu domácich dokumentov. Pohodlie a elegancia, to je spoľahlivý dierovač Easy, ktorý je vyrobený z kovu. Vďaka tomu je neobyčajne odolný. Široká páka poskytuje pohodlnú oporu dlaniam, teda pohodlné dierovanie až 25 listov naraz! Praktický ukazovateľ veľkosti papiera uľahčí vloženie listov na príslušné miesto tak, aby otvory pasovali na úchyty zakladača a listy v ňom boli umiestnené symetricky. Nádobka na vyrezané zvyšky zaisťuje poriadok na pracovnom stole. Zaujímavým doplnkom je možnosť podpísania vlastného dierovača – v spodnej časti je miesto na zasunutie lístka s vlastným menom. Vďaka minimalistickej forme a tónovaným farbám sa dokonale hodí do každého interiéru.

Cena 9,45 €

Dierovač Rapesco

- ručná, dvojdierová dierovačka- kovové pokrytie, kovová konštrukcia- ľahko vyprázdniteľná tácka s odpadom- popisovateľná menovka- kapacita: 12 listov- priemer dier: 6 mm- vzdialenosť dier: 80 mm- nastaviteľná vzdialenosť dier: nie- príložník: áno- uľahčené dierovanie: nie- zámok: áno- rozmery: 98 x 60 x 35 mm (zložený) 53 mm (otvorený)- farba: modrá- 15 ročná záruka

Základná cena 6,30 € Cena 3,72 €

Dierovač boxer 080

Kovový dierovač s posuvným pravítkom a plastovým dnom. Rozpätie dier 80 mm. Možná výška dierovania 1 mm a priemer dierok 5,5 mm. Kapacita: 10 listov.

Cena 3,61 €