Popisovače

Popisovače

Aktívne filtre

Sada zvýrazňovačov...

Sada zvýrazňovačov v modernom dizajne pre hladké a pohodlné zvýraznenie textu na všetkých druhoch papiera. Klinový hrot, šírka stopy 1-5 mm.

Cena 4,15 €

Centropen 8576 zelený

Permanentný popisovač na alkoholovej báze. Po zaschnutí odolný voči vode a stieraniu, je vhodný na všetky povrchy. Má klinový hrot. Šírka stopy 1 - 4,6 mm.

Cena 1,07 €

Sada kaligrafických...

Kaligrafické popisovače dodávané po 4 ks v plastovom puzdre s eurozávesom. Osadené sú klinovými hrotmi pre štyri rôzne šírky stopy písma (F 1,4 mm, M 2,5 mm, B 3,6 mm, XB 4,8 mm). Plnené sú čiernym atramentom na vodnej báze. Kaligrafický popisovač ERGO držanie čierny atrament na vodnej báze klinový hrot v 4 rozmeroch šírka stopy 1,4-2,5-3,5-4,8 mm

Cena 2,87 €

Sada akrylových popisovačov...

- akrylové popisovače- 6 pastelových farieb v balení- hrot: 2mm- 5g atramentu v popisovačmi- vhodné na rôzne povrchy (papier vyššej gramáže, kamene, plátno, drevené dosky, ...)

Cena 6,44 €

Sada akrylových popisovačov...

- akrylové popisovače- 6 metalických farieb v balení- hrot: 2mm- 5g atramentu v popisovačmi- vhodné na rôzne povrchy (papier vyššej gramáže, kamene, plátno, drevené dosky, ...)

Cena 6,44 €

Sada zvýrazňovačov 4 CRESCO

Zvýrazňovač je od značky CRESCO, patrí pod kategóriu MAXX. Zvýrazňovač má klinový hrot na písanie. Sada štyroch neonových farieb, akými sú zelená, žltá, oranžová a ružová. Je ideálny na všetky typy papiera. Šírka stopy zvýrazňovača je 1 až 5 mm.

Cena 2,89 €

Sada zvýrazňovačov...

Zvýrazňovač je od značky CENTROPEN, patrí pod kategóriu FAX.Zvýrazňovač má klinový hrot na písanie. Šírka stopy zvýrazňovača je 1 až 3 mm.Sada štyroch neonových farbách, akými sú žltá, oranžová, ružová a zelená. Na uzávere je klips a dokonca je vybavený technológiou proti vyschnutiu minimálne na 3 roky, po otvorení balenia za bežného používania.Je ideálny na všetky druhy bežného papiera, ale aj na kopírovací aj faxovací.

Cena 1,97 €

Fixy 4 Centropen

Popisovače vyrobené z PP s ventilačným bezpečenostným uzáverom a vláknovým hrotom odolným voči zatlačeniu. Sú zdravotne nezávadné a vyprateľné. Odolné voči vyschnutiu počas 3 rokov. Šírka stopy: 1,8 mm.

Cena 0,60 €

Fixy 6 Centropen

Vyprateľný popisovač 7790/6 s ventilačným bezpečnostným uzáverom a valcovým hrotom odolným voči zatlačeniu. Popisovač 7790/6 odoláva vyschnutiu až 5 rokov, šírka stopy 1,0 mm.

Cena 0,81 €