Výtvarné pomôcky

Výtvarné pomôcky

Výtvarné pomôcky

Počet produktov: 218

Zobrazuje sa 1-12 z 218 položiek

Aktívne filtre

Farbičky STABILO 12 JUMBO

STABILO GREENtrio - trojhranná farbička s certifikátom FSC pre predškolákov, školákov, učiteľov a rodičov s vysokou úrovňou environmentálneho povedomia. Hrubý, ergonomický trojhranný tvar je ideálny pre malé detské ručičky. Je vyrobený zo 100% prísne kontrolovaného, ??FSC certifikovaného dreva s matným povrchom. FSC (Forest Stewardship Council) znamená prísne kontrolované, ekologicky rozumné a udržateľné obhospodarovanie lesov. Intenzívne farby inšpirujú deti k maľovaniu. Balenie 12 ks.
Cena 10,78 €

Štetec 16 plochý

Kategória NATURAL. Veľkosť štetca je 16. Dĺžka štetín je 262 mm. Plochý štetec s hranatými okrajmi je perfektný pre dlhšie ťahy, vytváranie hrán a vymaľovanie väčších plôch. V ponuke máme skladom veľkosť od 0 do 16.
Cena 0,72 €

Pastel suchý Colorino 12

Suché pastely s vysokou sýtosťou pigmentu pre začínajúcich umelcov a nadšených výtvarníkov. Vynikajúce krytie s intenzívnymi farbami, jednoduché tieňovanie. Umožňuje kresliť tenké, presné čiary aj zakryť veľké plochy širšou bočnou časťou pastelov. Odporúčanie: Konečný výkres chráňte ochrannou vrstvou voči oteru.Štvorcový profil, bezpečné puzdro pre prenos, dĺžka pastelu: 65 mm, šírka: 9 mm, balenie: 12 farieb
Cena 8,96 €