Farbičky

Farbičky

Počet produktov: 63

Zobrazuje sa 1-12 z 63 položiek

Aktívne filtre

Farbičky Maped 12 nightfall

Súprava 12 kusov drevených pasteliek v atraktívnom dizajne v metalických odtieňoch v puzdre. Ergonomické pastelky Maped Color'Peps majú trojhranné telo a mäkkú odolnú tuhu. Hrúbka tuhy 2,9 mm. trojhranné telo mäkká, odolná tuha
Cena 4,53 €

Farbičky 6 fluo trojboké

Súprava Fluo farebných ceruziek v puzdre. Trojhranné telo, mäkká a odolná tuha, jasné farby. Šírka tuhy 2,9 mm. Francúzka značka MAPED zaručuje vysokú kvalitu, funkčnosť a moderný dizajn.
Cena 2,43 €

Farbičky Maped 12 pastel

Farebné trojhranné pastelky, ktoré umožňujú pohodlný úchop aj tým najmenším. Mäkká a odolná tuha, jasné pastelové farby. Šírka tuhy 2,9 mm.
Cena 4,04 €

Farbičky 12 Maped...

Žiarivo farebné pastelky, ktoré vyhovujú rozmanitým potrebám detí. Mäkké a odolné tuhy, ľahko sa ostria, neštiepia sa. Trojuholníkový tvar pre lepšie uchopenie, ľahšie a pohodlnejšie používanie. 12 ks.
Cena 3,85 €

Farbičky Maped 12...

Farebné ceruzky "COLOR'PEPS MAXI", hrubé. Pohodlne sa uchopia. Majú odolné ceruzkové jadro. Jednoducho sa orezávajú. Balenie: 12 ks.
Základná cena 7,90 € Cena 5,77 €

Farbičky 8 voskové OCEAN WORLD

Voskovky klasického vyhotovenia v jasných, sýtych farbách, ktoré vyhovejú rozmanitým potrebám detí. Voskovky umožňujú hladké a komfortné kreslenie. Výborne farbia na papier, kartón, kameň a sú určené pre školákov aj predškolákov. Voskovky sú netoxické. Balenie obsahuje 8 kusov.
Cena 0,48 €

Farbičky Maped 24

Maped farebné pastelky,ktoré vyhovujú rozmanitým potrebám detí. Mäkké a odolné tuhy, ľahko sa ostria, neštiepia sa. Trojuholníkový tvar pre lepšie uchopenie, ľahšie a pohodlnejšie používanie, 24 kusov.
Cena 6,48 €

Farbičky 12 Kores...

intenzívne, živé farby, vyrobené z kvalitného dreva, ľahko sa strúhajú, šesťhranný tvar, popisovateľné, hrúbka hrotu: 3 mm, darček: strúhadlo
Cena 2,03 €