Farbičky

Farbičky

Aktívne filtre

Farbičky 12 JUNIOR

Drevené farebné pastelky sýtych farieb, ktoré vyhovejú rozmanitým potrebám detí. Klasický šesťhranný tvar, určené pre školákov aj predškolákov. Pastelky nemajú na tele žiadne logo výrobcu. Sada obsahuje 12 kusov, balené v papierovej krabičke.

Cena 1,64 €

Farbičky KIN 12 akvarel

12-kusová sada akvarelových pasteliek s dreveným telom štandardnej kvality, dodávaná v papierovom boxe s eurozávesom. Školské ( nemáčané ) akvarelové pastelky AQUARELL s vodou rozmývateľným efektom, dĺžka pastelky 175 mm, hrúbka pastelky 6,5 mm, hrúbka tuhy 3 mm.

Cena 4,80 €

Farbičky STABILO 12 JUMBO

STABILO GREENtrio - trojhranná farbička s certifikátom FSC pre predškolákov, školákov, učiteľov a rodičov s vysokou úrovňou environmentálneho povedomia. Hrubý, ergonomický trojhranný tvar je ideálny pre malé detské ručičky. Je vyrobený zo 100% prísne kontrolovaného, ??FSC certifikovaného dreva s matným povrchom. FSC (Forest Stewardship Council) znamená prísne kontrolované, ekologicky rozumné a udržateľné obhospodarovanie lesov. Intenzívne farby inšpirujú deti k maľovaniu. Balenie 12 ks.
Cena 10,78 €

Farbičky Maped 12 nightfall

Súprava 12 kusov drevených pasteliek v atraktívnom dizajne v metalických odtieňoch v puzdre. Ergonomické pastelky Maped Color'Peps majú trojhranné telo a mäkkú odolnú tuhu. Hrúbka tuhy 2,9 mm. trojhranné telo mäkká, odolná tuha
Cena 4,53 €

Farbičky 6 fluo trojboké

Súprava Fluo farebných ceruziek v puzdre. Trojhranné telo, mäkká a odolná tuha, jasné farby. Šírka tuhy 2,9 mm. Francúzka značka MAPED zaručuje vysokú kvalitu, funkčnosť a moderný dizajn.
Cena 2,43 €