Papierové tácky/taniere

Papierové tácky/taniere

Papierové tácky/taniere

Počet produktov: 32

Zobrazuje sa 1-12 z 32 položiek

Aktívne filtre

Taniere 18cm/100ka Gastro...

Papierové taniere (PAP/PE) vhodné pre studené a teplé jedlá. Využitie pre cukrárne, fast foody, bufety, jedálne, na cateringu, festivaloch, oslavách, záhradnej party, grilovačky a pikniky. Taniere môžete použiť na prenos mastnejšieho pokrmu.Taniere nie sú vhodné na tekuté pokrmy, ako je napríklad polievka.
Cena 7,14 €

Taniere papierové 15cm/100ks

Papierové taniere (PAP/PE) vhodné pre studené a teplé jedlá. Využitie pre cukrárne, fast foody, bufety, jedálne, na cateringu, festivaloch, oslavách, záhradnej party, grilovačky a pikniky. Taniere môžete použiť na prenos mastnejšieho pokrmu.Taniere nie sú vhodné na tekuté pokrmy, ako je napríklad polievka.
Cena 5,96 €

Kapsy na hranolky bio...

Kapsa na hranolky (PAP) je vhodná pre studené, teplé jedlá a mastnejšie pokrmy. Využitie pre fast foody, bufety, jedálne, na cateringu, festivaloch, oslavách, záhradnej party, na grilovačky a pikniky. Bio materiál PAP - 100% celulóza z čerstvých papierových ekologických vlákien. Box je vyrobený zo 100% celulózy a z vrstvených lepeniek s podielom recyklovaného papiera. Materiál je cennou surovinou v cyklickom hospodárstve recyklácie, rozložiteľný a vhodný pre styk s potravinami.
Cena 9,25 €

Papierové...

Papierová miska oválna (PAP) vhodná pre studené, teplé jedlá a mastnejšie pokrmy. Využitie pre fast foody, bufety, jedálne, na cateringu, festivaloch, oslavách, záhradnej party, na grilovačky a pikniky. Bio materiál PAP - 100% celulóza z čerstvých papierových ekologických vlákien. Miska vyrobená zo 100% celulózy a z vrstvených lepeniek s podielom recyklovaného papiera. Materiál je cennou surovinou v cyklickom hospodárstve recyklácie, rozložiteľný a vhodný pre styk s potravinami.
Cena 16,43 €

Tácky 4/100

Papierová tácka č.4 (13x20cm) hranatá ponúka skvelú možnosť servírovania rôznych druhov pokrmov. Je vyrobená z pevného (PAP) recyklovaného materiálu. Tácka je vhodná pre studené a teplé jedlá a mastnejšie pokrmy rôzneho druhu - výber ostáva na vás. Praktické využitie pre cukrárne, fast foody, bufety, jedálne, na catering, rôzne festivaly, oslavy, záhradné párty, grilovačky pre jednorázové servírovanie. Nezaťažujú životné prostredie. Balenie obsahuje 100ks papierových táciek. V našej ponuke nájdete ďalšie podobné produkty, ktoré vás zaručene oslovia.
Cena 4,99 €

Taniere 22cm/50ks eco

Tanier okrúhly BIO biely (CUKROVÁ TRSTINA) vhodný pre studené, teplé jedlá a nepremastiteľnejšie pokrmy. Využitie pre cukrárne, fast foody, bufety, jedálne, na cateringu, festivaloch, trhoch, oslavách, záhradnej party, na grilovačky a pikniky. Bio materiál (CUKROVÁ TRSTINA) - patrí do čeľade tráv, ktorá po zrezaní a zbere dorastie do jedného roka. Stonky majú priemer 20 - 45 mm, ktoré dosahujú výšku až 5 m a majú vysoký obsah celulózy. Produkty sú vyrobené z bagassy, odpadu pri spracovaní cukrovej trstiny, majú hladký jemný povrch, sú stabilné, pevné, udržateľné a vykazujú neuveriteľné vlastnosti použitia, možu byť použité v mikrovlnných rúrach. Cukrová trstina je rozložiteľná, vhodná pre styk s potravinami, oveľa šetrnejšia k prírode a životnému prostrediu ako plast. Produkty z cukrovej trstiny pre gastronómiu sú považované za biologické High Tech produkty.
Cena 7,83 €

Tácky č.4/250ks

Papierové tácky hranaté (PAP - 100% celulóza) vhodné pre studené a teplé jedlá a mastnejšie pokrmy. Využitie pre cukrárne, fast foody, bufety, jedálne, na cateringu, festivaloch, oslavách, záhradnej party, grilovačky a pikniky. Bio materiál PAP - 100% celulóza z čerstvých papierových ekologických vlákien. Tácky vyrobené z 100% celulózy a z vrstvených lepieniek s podielom recyklovaného papiera. Materiál je cennou surovinou v cyklickom hospodárstve recyklácie, rozložiteľný a vhodný pre styk s potravinami. Rozmer: 13x20cm
Cena 10,40 €

Tácky 5 25ks 23x16cm

Papierové tácky hranaté (PAP) vhodné pre studené a teplé jedlá a mastnejšie pokrmy. Využitie pre cukrárne, fast foody, bufety, jedálne, na cateringu, festivaloch, oslavách, záhradnej party, grilovačky a pikniky. Bio materiál PAP - 100% celulóza z čerstvých papierových ekologických vlákien. Tácky vyrobené z 100% celulózy a z vrstvených lepieniek s podlielom recyklovaného papiera. Materiál je cennou surovinou v cyklickom hospodárstve recyklácie, rozložiteľný a vhodný pre styk s potravinami.
Základná cena 3,10 € Cena 2,61 €