Kriedy, pastel, uhlíky

Kriedy, pastel, uhlíky

Kriedy, pastel, uhlíky

Aktívne filtre

Pastel suchý MUNGYO 12ks

Suchý pastel je vhodný pre začiatočníkov aj pre profesionálov. Štvoruholníkový tvar umožňuje robiť malé detaily a kresliť veľké motívy. Farby sa dajú ľahko navzájom miešať, používať mokré a suché, v kombinácii s inými technikami. Sada obsahuje 12 ks farieb. Štandardné pastely s rozmermi: 10 x 10 x 66 mm

Cena 9,48 €

Pastel suchý MUNGYO 12ks

Suchý pastel je vhodný pre začiatočníkov aj pre profesionálov. Štvoruholníkový tvar umožňuje robiť malé detaily a kresliť veľké motívy. Farby sa dajú ľahko navzájom miešať, používať mokré a suché, v kombinácii s inými technikami. Sada obsahuje 12 ks farieb. Zemité farby. Štandardné pastely s rozmermi: 10 x 10 x 66 mm.

Cena 9,48 €

Pastel olejový M&G 36ks

Pastel olejový s jasnými farbami pre suché a mokré kreslenie. Jednoduché zatienenie a rozmazanie farieb. Určený pre začiatočníkov aj profesionálov. Kruhový prierez, rozmery: 70x10 mm.

Cena 11,30 €

Pastel suchý Colorino 12

Suché pastely s vysokou sýtosťou pigmentu pre začínajúcich umelcov a nadšených výtvarníkov. Vynikajúce krytie s intenzívnymi farbami, jednoduché tieňovanie. Umožňuje kresliť tenké, presné čiary aj zakryť veľké plochy širšou bočnou časťou pastelov. Odporúčanie: Konečný výkres chráňte ochrannou vrstvou voči oteru.Štvorcový profil, bezpečné puzdro pre prenos, dĺžka pastelu: 65 mm, šírka: 9 mm, balenie: 12 farieb
Cena 8,96 €

Pastel olejový 24 mgA

Pastel olejový s jasnými farbami pre suché kreslenie. Jednoduché zatienenie a rozmazanie farieb. Určený pre začiatočníkov aj profesionálov. Kruhový prierez, rozmery: 70x10 mm.
Cena 6,05 €

Pastel suchý 8511/6

Prašná krieda v okrúhlych valčekoch s priemerom 9 mm s papierovým obalom.Prašné kriedy (suché pastely) sú vhodné pre tieňované kresby, kombinovanie farieb a tvorbu zaujímavých odtieňov.Kriedy sa ľahko rozmazávajú a vytvárajú mäkké prechody. Sú určené výhradne na papier.Balenie obsahuje 6 farieb.

Cena 4,08 €