Kriedy, pastel, uhlíky

Kriedy, pastel, uhlíky

Kriedy, pastel, uhlíky

Počet produktov: 15

Zobrazuje sa 1-12 z 15 položiek

Aktívne filtre

Pastel suchý Colorino 12

Suché pastely s vysokou sýtosťou pigmentu pre začínajúcich umelcov a nadšených výtvarníkov. Vynikajúce krytie s intenzívnymi farbami, jednoduché tieňovanie. Umožňuje kresliť tenké, presné čiary aj zakryť veľké plochy širšou bočnou časťou pastelov. Odporúčanie: Konečný výkres chráňte ochrannou vrstvou voči oteru.Štvorcový profil, bezpečné puzdro pre prenos, dĺžka pastelu: 65 mm, šírka: 9 mm, balenie: 12 farieb
Cena 8,96 €

Pastel olejový 24 mgA

Pastel olejový s jasnými farbami pre suché kreslenie. Jednoduché zatienenie a rozmazanie farieb. Určený pre začiatočníkov aj profesionálov. Kruhový prierez, rozmery: 70x10 mm.
Cena 6,05 €

Pastel suchý 8511/6

Prašná krieda v okrúhlych valčekoch s priemerom 9 mm s papierovým obalom.Prašné kriedy (suché pastely) sú vhodné pre tieňované kresby, kombinovanie farieb a tvorbu zaujímavých odtieňov.Kriedy sa ľahko rozmazávajú a vytvárajú mäkké prechody. Sú určené výhradne na papier.Balenie obsahuje 6 farieb.
Cena 3,68 €

Pastel suchý 8512/12

12-kusová farebná sada prašných kried s výbornou krycou schopnosťou, špeciálne určených pre umelcov; dodávaná v papierovom obale. Odtiene: beloba titánová, žltá zinková, oranžová tmavá, rumelka červená, červená karmínová, zeleň permanentná sv., zeleň chrómová sv., modrá blankytná, modrá ultramarín stredná, fialová tmavá, caput mortuum sv., čerň kostná.
Cena 7,87 €

Rudka biela 1371

Biela umlecká tuha/krieda na umelecké kreslenie.Je určená do mechanických ceruziek.Okrúhla - priemer 5,6 mm - dĺžka 120 mm. Balenie obsahuje 6ks. Cena je uvedená za 1ks.
Cena 0,31 €