FingerFood poháriky

FingerFood poháriky

FingerFood poháriky

Aktívne filtre

Finger food 50ml/100ks

Pohárik Amuse-Bouche transparentný v objeme 50 ml je ideálnym pohárikom pre všetky reštaurácie, gastronomické zariadenia, cukrárne a cateringové spoločnosti, ktoré ponúkajú fingerfood a/alebo dezerty. Pohárik je vhodný aj do umývačky riadu, maximálne však program do 65°C. V jednom balení sa nachádza 100 ks.
Cena 15,26 €

Finger food 45ml/90ks

Trojuholníkový pohárik Amuse-Bouche transparentný v objeme 45 ml je ideálnym pohárikom pre všetky reštaurácie, gastronomické zariadenia, cukrárne a cateringové spoločnosti, ktoré ponúkajú fingerfood a/alebo dezerty. Pohárik je vhodný aj do umývačky riadu, maximálne však program do 65°C. V jednom balení sa nachádza 90 ks.
Cena 13,29 €

Finger food 11cl/54ks

Trojuholníkový pohárik Amuse-Bouche transparentný v objeme 11 cl je ideálnym pohárikom pre všetky reštaurácie, gastronomické zariadenia, cukrárne a cateringové spoločnosti, ktoré ponúkajú fingerfood a/alebo dezerty. Pohárik je vhodný aj do umývačky riadu, maximálne však program do 65°C. V jednom balení sa nachádza 54 ks.
Cena 6,46 €

Finger food 20cl/45ks

Štvorcový pohárik Amuse-Bouche transparentný v objeme 20 cl je ideálnym pohárikom pre všetky reštaurácie, gastronomické zariadenia, cukrárne a cateringové spoločnosti, ktoré ponúkajú fingerfood a/alebo zákusky. Pohárik je vhodný aj do umývačky riadu, maximálne však program do 65°C. V jednom balení sa nachádza 45 ks.
Cena 6,46 €

Finger food 15cl/38ks

Štvorcový pohárik Amuse-Bouche transparentný v objeme 15 cl je ideálnym pohárikom pre všetky reštaurácie, gastronomické zariadenia, cukrárne a cateringové spoločnosti, ktoré ponúkajú fingerfood a/alebo dezerty. Pohárik je vhodný aj do umývačky riadu, maximálne však program do 65°C. V jednom balení sa nachádza 38 ks.
Cena 6,46 €