Potreby na pečenie

Potreby na pečenie

Potreby na pečenie

Počet produktov: 55

Zobrazuje sa 1-12 z 55 položiek

Aktívne filtre

Podložka 30cm zlatá

Podnos tortový okrúhly je vyrobený z hladkej lepenky, pričom svoj elegantný a slávnostný vzhľad má vďaka zalaminovanej zlatej fólii na povrchu. Je ideálny na torty, na oddelenie konkrétnych poschodí poschodových tort, na malé tortičky, zákusky, koláče a iné rôzne dezerty. Takisto je možné podnos využiť na slané pečivo, aj ako podložku na občerstvenie na večierok. Podnos má priemer 30cm.
Cena 1,43 €

Podložka lepenková 28cm

Podnos tortový okrúhly je vyrobený z hladkej lepenky, pričom svoj elegantný a slávnostný vzhľad má vďaka zalaminovanej zlatej fólii na povrchu. Je ideálny na torty, na oddelenie konkrétnych poschodí poschodových tort, na malé tortičky, zákusky, koláče a iné rôzne dezerty. Takisto je možné podnos využiť na slané pečivo, aj ako podložku na občerstvenie na večierok. Podnos má priemer 28 cm.
Cena 1,34 €

Tortová podložka 28cm

Podnos tortový okrúhly je vyrobený z hladkej lepenky, pričom svoj elegantný a slávnostný vzhľad má vďaka zalaminovanej zlatej fólii na povrchu. Je ideálny na torty, na oddelenie konkrétnych poschodí poschodových tort, na malé tortičky, zákusky, koláče a iné rôzne dezerty. Takisto je možné podnos využiť na slané pečivo, aj ako podložku na občerstvenie na večierok. Podnos má priemer 28cm.
Cena 1,43 €

Podložka lepenková 26cm

Podnos tortový okrúhly je vyrobený z hladkej lepenky, pričom svoj elegantný a slávnostný vzhľad má vďaka zalaminovanej zlatej fólii na povrchu. Je ideálny na torty, na oddelenie konkrétnych poschodí poschodových tort, na malé tortičky, zákusky, koláče a iné rôzne dezerty. Takisto je možné podnos využiť na slané pečivo, aj ako podložku na občerstvenie na večierok. Podnos má priemer 26 cm.
Cena 1,03 €

Podložka tortová 40x40cm

Podnos tortový je vyrobený z hladkej lepenky, pričom svoj elegantný a slávnostný vzhľad má vďaka zalaminovanej striebornej fólii na povrchu. Je ideálny na torty, na oddelenie konkrétnych poschodí poschodových tort, na malé tortičky, zákusky, koláče a iné rôzne dezerty. Takisto je možné podnos využiť na slané pečivo, aj ako podložku na občerstvenie na večierok. Podnos má rozmer 40x40 cm.
Cena 2,51 €

Papier na pečenie 38x42cm 20ks

Papier na pečenie obojstranne impregnovaný silikónom v hnedej farbe.Neoceniteľný pomocník všade tam, kde sa používa rúra na pečenie. Zabezpečí, aby sa váš pokrm nikde počas pečenia neprilepil. Papier sa používa v domácnostiach, gastro-sektore, v cukrárňach, závodných kuchyniach. Môžete na ňom piecť svoje obľúbené dobroty až do 220 stupňov Celzia. Rozmer: 38 x 42 cm Balenie: 20 ks
Cena 1,38 €

Papier na pečenie 38cm/8m

Papier na pečenie v rolke hnedý, vyrobený s vysokou výdržou voči tepelnému poškodeniu. Možnosť piecť do 220°C. Vhodné do cukrární, pizzérií , pekární a pre domáce použitie. Papier je obojstranne impregnovaný silikónom.
Cena 1,38 €