Lepiace pásky

Lepiace pásky

Aktívne filtre

Lepiaca páska 50mm/33m...

Výstražná lepiaca páska vhodná na vyznačovanie schodov, stĺpov a pod. Páska je pevná a vyrobená z PVC. Je v čierno-žltom prevedení s rozmermi 50 mm x 33 m.

Cena 8,48 €

Lepiaca páska 15mmx33m

Transparentná lepiaca páska vhodná do kancelárií aj domácností. Vyrobená z polypropylénovej fólie s nánosom akrylátového lepidla s vysokou odolnosťou voči starnutiu a UV žiareniu. Určená na spoľahlivé, jednoduché a praktické lepenie krabíc, kartónov a balíkov. Šírka pásky je 15 mm, dĺžka návinu je 33 m.

Cena 0,41 €

Lepiaca páska 19mm/10m

Transparentná lepiaca páska vhodná do kancelárií aj domácností. Vyrobená z polypropylénovej fólie s nánosom akrylátového lepidla s vysokou odolnosťou voči starnutiu a UV žiareniu. Určená na spoľahlivé, jednoduché a praktické lepenie krabíc, kartónov a balíkov. Šírka pásky je 19 mm, dĺžka návinu je 10 m.

Cena 0,28 €

Lepiaca páska 19mm/33m

Transparentná lepiaca páska vhodná do kancelárií aj domácností. Vyrobená z polypropylénovej fólie s nánosom akrylátového lepidla s vysokou odolnosťou voči starnutiu a UV žiareniu. Určená na spoľahlivé, jednoduché a praktické lepenie krabíc, kartónov a balíkov. Šírka pásky je 19 mm, dĺžka návinu je 33 m.

Cena 0,49 €

Lepiaca páska 15mm/10m

Transparentná lepiaca páska vhodná do kancelárií aj domácností. Vyrobená z polypropylénovej fólie s nánosom akrylátového lepidla s vysokou odolnosťou voči starnutiu a UV žiareniu. Určená na spoľahlivé, jednoduché a praktické lepenie krabíc, kartónov a balíkov. Šírka pásky je 15 mm, dĺžka návinu je 10 m.

Cena 0,18 €