Alobal, fólie

Alobal, fólie

Alobal, fólie

Aktívne filtre

Alobal extreme 40cm x 6m

Parametre: Šírka: 40cmDĺžka: 6mHrúbka : 30µ.Čo je to alobal? Alobal je hliníková fólia (niekedy tiež alu fólia) v hrúbke od 6 do 200 mikrometrov, ktorá slúži k ochrane potravín a k predĺženiu ich trvanlivosti. Keďže je veľmi poddajná, ohybná a výborne izoluje teplo, využíva sa pri pečení, grilovaní a balení potravín na cesty alebo na prevoz ohriatych jedál. Názov vznikol zo spojenia chemickej skratky hliníka Al a slova obal.Použitie:vhodný na grilovaniealobal je dobrým pomocníkom, keď potrebujete uvarené jedlo zachovať dlhšie teplé. Stačí ho v rúre prekryť alobalomprekrytie pomáha pred vyschnutím potravínpokrčený alobal výborne slúži na čistenie pripálených hrncov a plechov, môžete ním vyčistiť aj nožnice.

Cena 5,68 €

Alobal grilovací 8m

Parametre:Šírka: 40cmDĺžka: 8mHrúbka : 20µ.Čo je to alobal? Alobal je hliníková fólia (niekedy tiež alu fólia) v hrúbke od 6 do 200 mikrometrov, ktorá slúži k ochrane potravín a k predĺženiu ich trvanlivosti. Keďže je veľmi poddajná, ohybná a výborne izoluje teplo, využíva sa pri pečení, grilovaní a balení potravín na cesty alebo na prevoz ohriatych jedál. Názov vznikol zo spojenia chemickej skratky hliníka Al a slova obal.Použitie:vhodný na grilovaniealobal je dobrým pomocníkom, keď potrebujete uvarené jedlo zachovať dlhšie teplé. Stačí ho v rúre prekryť alobalomprekrytie pomáha pred vyschnutím potravínpokrčený alobal výborne slúži na čistenie pripálených hrncov a plechov, môžete ním vyčistiť aj nožnice.

Cena 4,51 €

Alobal 10m

Fólia (ALU) na grilovanie dlho drží jedlá alebo pokrmy v teple, ktoré boli zabalené. Vhodná na zakrytie pri pečení, grilovačky, párty a domáce použitie.Kvalitná silná fólia na grilovanie. Nie je vhodná na balenie veľmi kyslých alebo slaných potravín. Alu fólia 9µm 29cm x 10m
Cena 1,47 €