Príbor

Príbor

Počet produktov: 11

Zobrazuje sa 1-11 z 11 položiek

Aktívne filtre

Nože 12ks ECO - opakované...

Nožík ECO WPC viacrázový je vyrobený z bezpečného ekologického materiálu. Nožík je hygienicky nezávadný, vďaka čomu je vhodný najmä pre rôzne nemocničné zariadenia, letecké spoločnosti, donáškové služby a fast foody. Vyrobený z bioplastu WPC, vhodný pre studené a teplé jedlá. Predstavuje ekonomicky najdostupnejšie riešenie svojou kombináciou ceny a kvality. Nože ECO WPC sú určené na opakovateľné použitie. Výhodné balenie obsahuje 12ks nožíkov v hnedom farebnom vyhotovení. V našej ponuke nájdete ďalšie podobné produkty, ktoré vás zaručene oslovia.
Cena 1,36 €

Vidličky na hranolky 1000ks...

Drevená vidlička, ktorej výroba a materiál je šetrný voči prírode a životnému prostrediu.Drevo vzniká v kambiu kmeňa stromu ako tenká vrstva pod lykom a kôrou. Pri výrobe týchto vidličiek výrobca pozorne dohliadal na to, aby boli zhotovené z osvedčených lesných drevín. Vidličky sú síce primárne určené ako riad k hranolkám, no vďaka praktickému tvaru ich viete použiť na akékoľvek pokrmy. Práve pre to sa hodia do reštaurácií s donáškou, čínskych reštaurácií, bufetov, fast-foodov, bistier, na jarmoky, oslavy, grilovačky, festivaly, akcie s cateringom, do jedální, škôl, nemocníc i domácností.Rozmer: 8,5 cmBalenie: 1000 ks
Cena 9,03 €

Nože 50ks - opakované...

Znovu použiteľný nôž bielej farby, vyrobený z pevného PP materiálu. Je skvelý pre všetky gastro prevádzky, ktoré robia donášku svojich chutných jedál. Použitie: Maximálna teplota potravín by nemala presiahnuť 70 °C počas 2 hodín alebo 100 °C počas 15 minút. Výrobky sú vhodné na umývanie v umývačke pri maximálnej teplote 60 °C - minimálne 125 umývacích cyklov. Výrobky nesmú byť používané pre ohrev v mikrovlnnej rúre alebo konvenčnej rúre. Balenie obsahuje 50 ks.
Cena 3,26 €