Písacie potreby

Písacie potreby

Aktívne filtre

Sada zvýrazňovačov...

Sada zvýrazňovačov v modernom dizajne pre hladké a pohodlné zvýraznenie textu na všetkých druhoch papiera. Klinový hrot, šírka stopy 1-5 mm.

Cena 4,15 €

Centropen 8576 zelený

Permanentný popisovač na alkoholovej báze. Po zaschnutí odolný voči vode a stieraniu, je vhodný na všetky povrchy. Má klinový hrot. Šírka stopy 1 - 4,6 mm.

Cena 1,07 €

Sada kaligrafických...

Kaligrafické popisovače dodávané po 4 ks v plastovom puzdre s eurozávesom. Osadené sú klinovými hrotmi pre štyri rôzne šírky stopy písma (F 1,4 mm, M 2,5 mm, B 3,6 mm, XB 4,8 mm). Plnené sú čiernym atramentom na vodnej báze. Kaligrafický popisovač ERGO držanie čierny atrament na vodnej báze klinový hrot v 4 rozmeroch šírka stopy 1,4-2,5-3,5-4,8 mm

Cena 2,87 €

Sada akrylových popisovačov...

- akrylové popisovače- 6 pastelových farieb v balení- hrot: 2mm- 5g atramentu v popisovačmi- vhodné na rôzne povrchy (papier vyššej gramáže, kamene, plátno, drevené dosky, ...)

Cena 6,44 €

Sada akrylových popisovačov...

- akrylové popisovače- 6 metalických farieb v balení- hrot: 2mm- 5g atramentu v popisovačmi- vhodné na rôzne povrchy (papier vyššej gramáže, kamene, plátno, drevené dosky, ...)

Cena 6,44 €

Pero centropen Student

Školské atramentové pero na bombičky s irídiovým hrotom odolným tlaku a rozškrípaniu; s trojuholníkovým úchopom, jednofarebným plastovým telom a vrchnákom, dodávané v rôznych farebných prevedeniach.

Cena 3,80 €

Mechanická ceruzka M&G

Pentelka od značky M&G v troch farbách pripomína starú versatilku s hrubou tuhou, ktorú tak ľahko pri písaní alebo kreslení nezlomíte.Tvrdosť grafitu je 2B a priemer tuhy je 2 mm.

Cena 0,74 €